lifecell запрошує приєднатися до JUMP into life:) 2022!

09:29, 08-11-2021

JUMP into life:) – це соціально-освітня програма, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

Ми допомагаємо молодим талановитим студентам отримати практичні навички для успішного старту кар’єри. За 13 років існування програми в ній взяли участь приблизно 400 джамперів та кожен третій студент отримав пропозицію працевлаштування.

Програма включає:

• 4 місяці практичних завдань;
  • 8 годин на тиждень;
  • підтримка індивідуального ментора;
  • відпрацювання навичок та практичних знань

Заповнюйте анкету та завантажуйте своє резюме!

Деталі на http://www.lifecell.ua/jump