Міжнародна спеціалізована виставка «Автоматизація та робототехніка»

16:26, 05-11-2021

З 16 по 19 листопада 2021 року у міжнародному Виставковому центрі за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15 (метро Лівобережна) буде проходити «XX Міжнародний промисловий форум» в рамках якого передбачається проведення Міжнародної спеціалізованої виставки «Автоматизація та робототехніка» де можна ознайомитись з сучасними новими розробками та технологіями, пов’язаними з перспективним напрямком у сфері науки «Штучний інтелект», за наступними тематиками:

• інтернет речей IoT;
  • штучний інтелект;
  • AR – доповнена реальність;
  • Smart Manufacturing / Індустрія 4.0
  • роботи та робототехнічні комплекси;
  • маніпулятори;
  • системи технічного зору;
  • комплектуючі та оснащення для робототехнічних комплексів;
  • програмне забезпечення для керування робототехнічними комплексами тощо.

У рамках виставки 16-18 листопада планується проведення дискусійної платформи «Industry 4.0 Technologies» де є можливість познайомитись з потенційними співвиконавцями наукових проектів, робіт, а для студентів роботодавців (www.iec-expo.com.ua).

На сайті www.iec-expo.com.ua є можливість онлайн зареєструватись та отримати безкоштовне запрошення для участі у даному заході.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці, а також всі бажаючі прийняти участь у даному заході!