Міжнародне стажування як важливий фактор підвищення конкурентоспроможності викладачів державного університету телкомунікацій

17:41, 15-11-2021

Відповідно до вимог МОН України, регулярно здійснюється підвищення науково-педагогічної кваліфікації викладачів кафедри менеджменту, що підтверджено відповідними сертифікатами та свідоцтвами: Лейбніц - Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (2015, Germany), Icon Institute (2015, Germany), Люксембурзький Центр дослідження європейських for European Reforms Studies (Luxembourg), Університет «Проф. д-р Асен Златаров» (2017, м. Бургас, Болгарія), Варненський вільний університет імені «Чорнорізець Хоробр» (2017, 2018, м. Варна, Болгарія), School of Education and Administration im. Мieszko (2020, м. Познань, Польща), University of Humanities and Economics (2021, м. Лодзь, Польща).

Викладачі кафедри постійно працюють над удосконаленням рівня володіння англійською мовою. Завідувач кафедри Сорока О. М. та професор кафедри Євтушенко Н.А. отримали сертифікати міжнародних та вітчизняних  сертифікаційних центрів, що підтверджують високий рівень володіння англійською.

Метою участі науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту у різноманітних програмах стажування є: підвищення рівня їх теоретичної та практичної підготовки, опанування новітніми унікальними методами викладання, проектного підходу в організації навчального процесу на основі кращих міжнародних практик та інновацій щодо навчання. У ході таких заходів викладачі не тільки набувають міжнародний досвід провадження науково-дослідної й викладацької діяльності, а також приймають участь у забезпеченні інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Отже, професійний розвиток науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, передбачає постійну самоосвіту, зокрема у формі міжнародного стажування.

Фотографії