День української писемності та мови на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

12:31, 16-11-2021

Усім відома істина, що мова – це душа народу, святиня, з якою пов’язане не тільки минуле народу і його сьогодення, а й прийдешні віки.

У Святому письмі сказано: «Спочатку було Слово». Тож мова має божественне походження, вона подарована людям як вище благо.

Вільне володіння та правильне користування українською мовою є обов’язком документознавців та інформаційних аналітиків, вони мають володіти системними знаннями про українську офіційно-ділову мову як мову документів.

У рамках святкування Дня української писемності та мови, кафедра документознавства та інформаційної діяльності провела мовний брей-ринг для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася завідувачка кафедри документознавства та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко, яка побажала всім успіхів у справі розвитку українського слова, а також натхнення й наснаги в навчанні у Державному університеті телекомунікацій.

Викладачка кафедри Алла Овсієнко провела брей-ринг.

Методом жеребкування визначили учасників двох команд «Я-українець» та «Я-патріот», які очолили два капітани, а також визначились із членами журі.

Під час змагання команди набирали бали, показуючи відмінні знання рідної мови в конкурсах «Розминка», «Дуель», «Скрабл», «Редактор», «Літературна хвилинка», «Шифрувальники». Також не сумували й глядачі: для них був проведений конкурс «Народ скаже, як зав'яже», де здобувачі вищої освіти показали прекрасні знання з усної народної творчості. За правильну відповідь отримували солодощі.

Гра між командами проходила жваво та цікаво, учасники активно обговорювали запитання та швидко справляються із складними завданнями, проявили неабияку обізнаність у правилах української мови та знаннях української літератури.

Підсумувавши результати змагань, оголосили команду переможців.

По завершенню заходу всі учасники брей-рингу та члени журі отримали подарунки.

Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності бажає всім міцного здоров'я й завжди пам'ятати про те, що справжня людина виростає саме з любові до рідного краю, до рідної мови та культури!