Розвиток Soft Skills у Державному університеті телекомунікацій. Круглий стіл «Я – менеджер»

11:53, 19-11-2021

Головним пріоритетом освітніх програм кафедри менеджменту є підготовка конкурентоспроможних фахівців, спрямованих на професійну успішність. Сьогодні підприємства та організації вимагають від своїх працівників не лише високого рівня професійних знань, умінь і навичок, а й, навичок комунікації, здатності до самоорганізації, володіння комп’ютерними навичками та офісними програмами.

Тому в процес навчання включено розвиток Soft Skills: критичне мислення, командна робота, вміння чітко висловлювати свої думки, вміння розуміти інших людей, навички правильного ведення дискусії, тайм-менеджмент, лідерські якості, креативність, вміння презентувати себе тощо. Найкраще такі навички розвиваються з використанням інтерактивних методів навчання: семінарів, круглих столів, ділових ігор тощо.

18 листопада в лабораторії кафедри менеджменту відбувся круглий стіл «Я – менеджер», участь в якому взяли студенти першого курсу, викладачі кафедри менеджменту, керівництво ННІ менеджменту та підприємництва.

Студенти презентували глядачам своє бачення професії менеджера та їх місце в ній, приймали активну участь в обговоренні.

За результатами круглого столу колегіально було визначено переможців у трьох номінаціях:

1. Справжній лідер – Проценко Маргарита – абсолютній переможець, лідер сьогодення, здібний організатор з яскравою індивідуальністю, керівник успішного проекту (за кращу послідовно-логічну побудову стратегії своєї мети та цілей, розвитку своєї кар’єри).
  2. Інноватор – Рочняк Вікторія – руйнівник стереотипів, людина, що прагне удосконалити оточуючий світ (за нестандартний інноваційний підхід, що направлений на удосконалення та розвиток).
  3. Гуру креативності – Шнюков Данііл –  творець цікавих і нестандартних ідей, людина, яка застосовує новітні тенденції інформаційного світу у своїй роботі (за творчий підхід до розробки презентації: анімація, цікаві картинки, яскравий стиль, асоціації тощо).

Вітаємо переможців та сподіваємось, що цей досвід допоможе і надалі розвивати свої соціальні та комунікативні навички, які є такими важливими у професії менеджера.