Партнер роботодавець кафедри МВТ IQ Trading запрошує на вебінари новітніх систем безпеки, доступу та відеоспостереження

12:20, 21-11-2021

Партнер роботодавець кафедри МВТ IQ Trading (рішення на основі Axis Communications) запрошує на вебінари новітніх систем безпеки, доступу та відеоспостереження:

• 16 листопада запрошуємо вас ознайомитися з новими функціями ПЗ для відеоспостереження AXIS Camera Station: smart search, secure entry та іншими.
  • 30 листопада — вебінар про особливості інтегрованого рішення домофонії, СКУД та відеоспостереження, що дозволяє досягти нового рівня безпеки на об'єктах.
  • 14 грудня ви дізнаєтеся про комплексні рішення для захисту периметра та території, що включають тепловізори, аналітичні модулі та мережеві радари.

Реєструйтеся на вебінари за посиланням

Компанія IQ Trading - багатопрофільна дистриб'юторська компанія, яка не тільки надає широкий спектр високотехнологічної та надійної продукції і рішень, а й систематично проводить навчання в сфері комплексних систем безпеки, що сприяє активному розвитку сучасних технологій, просуванню рівня кваліфікації спеціалістів, створює умови для успішної побудови бізнесу. Це – чудова можливість отримувати додаткові знання, необхідні навички та корисну інформацію.