Національний тиждень молоді на кафедрі публічного управління та адміністрування

18:31, 25-11-2021

Останній тиждень листопада – оголошено Національним тижнем молоді в компаніях «Job Shadowing Week», що дає можливість майбутнім фахівцям різних галузей безпосередньо ознайомитись із роботою найкращих компаній України та поспілкуватись з провідними спеціалістами.

Звичайно, кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій не могла оминути цю подію. Завдяки завідувачу кафедри С.М. Петькун та студентському активу було організовано зустріч з представниками Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування Національного агентства України з питань державної служби.

Зустріч проходила у легкій невимушеній атмосфері. Нашим студентам розповідали про особливості вступу на державну службу, конкурсну процедуру відбору, критерії та вимоги до кандидатів. Також вони дізналися про особливості діяльності Генерального департаменту та НАДС в цілому, про новації, над якими наразі працює команда Генерального департаменту.

Кпім цього, для студентів кафедри було проведено цікаву екскурсію, під час якої вони мали можливість детальніше ознайомиться зі структурними підрозділами НАДС та специфікою їх діяльності, а також відвідати Центр оцінювання кандидатів на посади державної служби.

Під час кави-брейк студенти мали змогу поділилися своїми враженнями про захід та окреслити перспективи роботи на державній службі, а ще – отримати запрошення на проходження стажування у НАДС, що, сподіваємося, обов’язково буде реалізовано!

Щиро вдячні керівництву та співробітникам Національного агентства України з питань державної служби за цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Див.: https://nads.gov.ua/news/nads-vzyalo-uchast-u-nacionalnomu-tizhni-molodi-v-kompaniyah-job-shadowing-week