XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

30 листопада Міжнародний день захисту інформації

17:00, 30-11-2021

1988 року американська Асоціація комп'ютерного обладнання оголосила 30 листопада Міжнародним днем захисту інформації (англ. Computer Security Day). Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію хробака, якого назвали за іменем його творця — Морріса. Саме тоді фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки.

Встановивши Міжнародний день захисту інформації, Асоціація прагнула в такий спосіб нагадати всім про необхідність захисту комп'ютерної інформації та звернути увагу виробників і користувачів обладнання та програмних засобів на проблему безпеки.

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки гордиться своїми випускниками, які працюють в галузі кібербезпеки, це – Андрій Кузьменко, Денис Смірнов, Олександр Гапоненко, Юрій Коровайченко, Нікіта Веселков та багато інших.     

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки вітає теперішніх і майбутніх захисників інформації з святом і бажає всім успіхів у роботі та навчанні і творчого натхнення.

Читайте також
Переглядів: 724