Бути серед лідерів: участь кафедри МВТ в 2021 IEEE 5th International Conference on Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics (UkrMiCo)

11:56, 03-12-2021

1 грудня 2021 року викладачі та аспіранти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій взяли участь в онлайн 2021 IEEE 5th International Conference on Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics (UkrMiCo) з доповіддю “Optical-Radio Hybrid Technology in Multilayer Non-Terrestrial Telecommunications”.

На конференцію відбираються тільки ті доповіді, які пройшли подвійне сліпе рецензування та відповідають високим світовим стандартам. Не даремно роботи конференції індексуються в таких відомих світових науково-метричних базах, як IEEE Xplore Library. Тому нам приємно повідомити, що доповідь викладачів кафедри  Мобільних та відеоінформаційних технологій була відібрана для участі у конференції.