15 грудня 2021 Магістерська освітня програма «Інтелектуальні системи управління» за спеціальністю 124 Системний аналіз акредитована Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти

15:45, 21-12-2021

15 грудня 2021 р. відбулось засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому прийнято рішення про акредитацію магістерська освітня програма «Інтелектуальні системи управління» за спеціальністю 124 Системний аналіз.

Вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри Системного аналізу, адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту з успішним проходженням акредитації.

Дякуємо експертній групі та галузевій експертній раді за надані пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітньої програми.