Майбутні магістри отримали сертифікати про закінчення курсів

13:32, 27-12-2021

Студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій групи АРДМ-51 з гарним настроєм готуються до зустрічі Нового року – вони пройшли курс початкового рівня з Network Development Group (NDG).

Навички, що викладаються в цьому курсі, застосовуються до широкого кола професій, включаючи роботу в мережі, розробку програмного забезпечення та адміністрування. Протягом  вивчення цього курсу студенти  отримують рівень знань, який дозволяє їм по результатам тестування отримати сертифікат компанії CISCO.

Для отримання сертифікату студенти повинні мати грунтовні знання з апаратного та програмного забезпечення; знати функціональні можливості компонентів комп’ютерів та комп’ютерних мереж, вміти встановлювати операційні системи та програми, усувати апаратні та програмні неполадки. Крім того, в навчальну програму включено розділи про мережі та навички комунікації.

Сертифікати CISCO є підтвердженням професійної підготовки спеціалістів для міжнародної спільноти роботодавців у галузі телекомунікацій.

У курсі робиться акцент на практичному застосуванні навичок і процедур, необхідних для установки, оновлення обладнання і програмного забезпечення, а також пошуку та усунення неполадок в системах.

Даний курс є початковою сходинкою до отримання професії і кар’єрного росту в сфері телекомунікацій.

Перш ніж студенти отримали сертифікати, необхідно було скласти 19 іспитів.

Щоб отримати сертифікат LPIC-1, кандидати мали показати такі вміння:

• розуміти архітектуру системи;
  • встановити та обслужити робочу станцію та налаштувати її як мережевий клієнт;
  • обробляти файли та права доступу, а також забезпечувати безпеку системи;
  • виконувати прості завдання обслуговування: допомагати користувачам, додавати користувачів у більшу систему, резервне копіювання та відновлення, завершення роботи та перезавантаження.

LPIC-1 – це перша сертифікація у багаторівневій програмі професійної сертифікації Linux, що проводиться Linux Professional Institute (LPI). LPIC-1 перевірила здатність студентів виконувати завдання обслуговування в командному рядку, встановлювати та налаштовувати комп'ютер під керуванням Linux та налаштовувати базову мережу.

LPIC-1 призначений для відображення поточних досліджень та підтвердження навичок студентів у галузі системного адміністрування у реальному світі. Цілі прив'язані до реальних професійних навичок, що визначаються за допомогою аналізу робочих завдань під час розробки іспиту.

Курс відповідає Сертифікату професійного розвитку Linux Essentials від Linux Professional Institute (LPI).

Завідуюча кафедри МВТ Руденко Наталія Вікторівна вручила сертифікати найкращим студентам.

Поздоровляємо студентів з їх першим серйозним кроком на шляху до професійного зростання!