Підготовка експертів з комплексної системи захисту інформації – інноваційний шлях в навчанні майбутніх фахівців з систем технічного захисту інформації

21:21, 27-12-2021

Однією з основних завдань створення комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) є виконання всіх вимог, які регламентуються нормативно-правовими документами з технічного захисту інформації (ТЗІ). Для впровадження КСЗІ на підприємствах та установах здійснюється відповідна експертиза. Дана експертиза здійснює перевірку засобів технічного захисту інформації та організаційно-технічного рішення, яке розроблено для впровадження КСЗІ в інформаційно-телекомунікаційні системи.

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту в межах навчального процесу разом з компаніями-партнерами кафедри ТОВ «Альфа-безпека», та ТОВ «ЛУЧ», які на ринку України вже 30 років, створено  лабораторію проведення експертизи КСЗІ на підприємствах та установах. Метою даної лабораторії є практична підготовка студентів в обиранні найраціональніших та найактуальніших методів створення та впровадження комплексних систем захисту інформації, що дозволить майбутнім фахівцям приймати правильні рішення з того чи іншого питання пов’язані з захистом інформації.