Контроль знань у іноземних студентів з української мови

12:36, 29-12-2021

Контрольні заходи є необхідним елементом зворотного зв’язку у процесі навчання. Вони визначають відповідність рівня набутих студентами знань, умінь та навичок вимогам нормативних документів щодо вищої освіти і забезпечують своєчасне коригування навчального процесу.

У Державному університеті телекомунікацій іноземні студенти підготовчого відділення (терміном навчання 10 місяців) у грудні пишуть семестрову контрольну роботу, яка показує рівень набутих знань іноземним студентом і виконання однієї із поставлених задач у курсі вивчення української мови, а саме забезпечити досконале володіння нормами сучасної української літературної мови та дотримання вимог культури усного й писемного мовлення.

На кафедрі української мови здійснюється велика робота щодо створення сучасної методичної бази, яка б забезпечувала досягнення навчальних цілей, сприяла підвищенню рівня викладання української мови для студентів-іноземців.