Вітаємо магістрантів-програмістів з успішним захистом!

15:21, 20-01-2022

18 та 19 січня 2022 року на кафедрі Інженерія програмного забезпечення відбувалися визначні події: наші студенти захищали свої магістерські роботи. Усі студенти успішно представили свої дослідження, і тепер їм присвоєно кваліфікацію «Розробник комп’ютерних програм, викладач закладів вищої освіти» зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Магістерські роботи і їх представлення оцінювали професійні комісії під керівництвом проректора з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктора технічних наук, професора Машкова О.А та завідувача кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора технічних наук, доцента Бичкова О.С.

Як відзначають члени комісії, теми дипломних робіт актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення. Усі роботи, представлені до захисту, апробовані на науково-практичних конференціях, результати опубліковані у фахових журналах. 81% магістрантів отримали високі результати.

Вітаємо наших випускників з успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень!