Науковий семінар аспірантів кафедри «Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем»

10:36, 23-05-2016

14 квітня 2016 року відбувся черговий науковий семінар аспірантів кафедри Прикладного програмування «Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем».

На семінарі були присутні: директор ННІТІ Козелков С.В., профессор Дробик О.В., декан факультету Інформаційних технологій Бондарчук А.П., завідувач кафедри Прикладного програмування Онищенко В.В., доцент Скубак О.М., Яскевич В.О., ст.викл. Гаманюк І.М..

На семінарі виступили аспіранти кафедри:

1. Тихонов Е.С. з доповіддю на тему: «Методика отримання данних  з великих об’ємів інформації  методами статистичного аналізу».
  2. Коник Р.С. з доповіддю на тему: «Методика збереження інформації в базах даних для здійснення швидкого пошуку на основі оптимізації запитів».
  3. Мокрінцев О.А. «Методика розпізнавання нечітких та пошкоджених одновимірних штрих кодів за рахунок емпіричних алгоритмів»
  4. Плюснін К.М. «Методика синтезу міської транспортної  мережі на основі штучного інтелекту(нейронних мереж)»
  5. Коваленко Р.В. «Методика блокування реклами за рахунок захисту приватних даних особи»
  6. Берлов В.М.  «Методика інтелектуального аналізу даних за допомогою методами розпізнавання образів або штучних нейронних мереж»

Кожен з аспірантів обґрунтував актуальність обраної теми дослідження, та окреслив напрям подальшого дослідження. Наукові керівники проінформували присутніх про кількість публікацій у аспірантів та надали інформацію в яких конференціях приймали участь.

За побажанням аспірантів, семінар є регулярним, наступне засідання заплановане на 22 червня 2016 року.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.