Відбулась студентська наукова конференція кафедри „ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ”

08:48, 12-06-2016

21 квітня 2016 року в Державному університеті телекомунікацій відбулась загальноуніверситетська студентська наукова конференція «ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ».

Серед 29 участників конференції були аспіранти та студенти 1-5 курсів. Завідувач кафедри Прикладного програмування Онищенко В.В. привітала присутніх з першою конференцією кафедри «ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ» та висловила сподівання, що конференція буде проходити на постійній основі: один раз на два роки.

З вітальним словом до студентів звернувся директор ННІТІ Козелков С.В. та декан факультету Інформаційних технологій Бондарчук А.П.

Доповіді учасників були різноплановими та цікавими. Так студент 1 курсу, групи ПД-11 Іваницький Д.С. продемонстрував можливості власної мови програмування для недосвідчених SmallD, яка створювалась для того щоб полегшити розробку програм та освоїти основи програмування. А студенти 1 курсу, групи ПД-11 Козиряцький А.П. та Мовчан П.І. запропонували андроїд додаток DUT Timetable для зручного перегляду розкладу занять нашого Університету.

Участники конференції були вражені презентацією студента 1 курсу, групи ПД-11 Туллера Р. В. про 14 основних принципів якості Демінга та глибокими знаннями студента 4 курсу ІМД-41 Плакущого А.О про можливості мови програмування Ruby / Ruby on Rails.

Чудові здібності з ораторського мистецтва продемонстрував студент 2 курсу, групи ПД-21 Стрілецький Д.Ф., презентуючи свій інтернет-проект seeyou.com.

Найкращими були визнані доповіді: Козиряцького А.П. та Мовчана П.І., Плакущого А.О., Стрілецького Д.Ф.

Після конференції учасники та доповідачі ділились своїми враженнями. Ось їх основні думки:

• Було дуже приємно прийняти участь у конференції, сподобалося виступати перед аудиторією слухачів,

• Досить приємною несподіванкою був високий рівень доповідачів та цікаві доповіді.

• Доброзичлива атмосфера події.

• Сподіваюсь, що це лише початок, і будуть і наступні конференції, оскільки конференцій такого рівня проводиться досить мало.

• Наступного разу хотілося б бачити більшу кількість іноземних доповідачів.

• Дуже вдячний організаторам за можливість бути учасником цієї конференції. Так тримати!

Кафедра Прикладного програмування щиро вдячна всім за участь. Генеруйте нові ідеї, створюйте проекти, зустрінемось за рік!