Кафедрі Інженерії програмного забезпечення виповнилось 2 роки!

09:08, 06-02-2017

На кафедрі зараз навчається 202 студенти денної та заочної форми навчання. Кафедра зростає як чисельно, так і якісно. Так в червні 2016 року захистив кандидатську дисертацію Яскевич Владислав Олександрович, а в жовтні 2016 докторську дисертацію захистила Онищенко Вікторія Валеріївна.

Сьогодні на кафедрі працюють 2 доктори технічних наук, 5 кандидатів технічних наук, навчається 11 аспірантів.

Завдяки підтримці та особистому сприянню ректора ДУТ Толубко В.Б. та проректора В’юнніка О.В. в березні 2016 року відбулось відкриття сучасної лабораторії кафедри в ауд. 326.

Триває співпраця з компанією ЕРАМ, успішно працює тренінговий центр. В грудні 2016 року компанія ЕРАМ надала кафедрі благодійну допомогу у вигляді 12 сучасних робочих станцій та 24 моніторів для ефективної організації навчального процесу в ауд. 310. Викладачі кафедри регулярно відвідують семінари та тренінги компанії, що дає їм можливість постійно оновлювати навчальні програми з урахуванням сучасних тенденцій IT-галузі.

Ще один партнер кафедри – компанія СyberBionic Systematics, провів цикл семінарів для студентів нашого університету. З 6 лютого 2017року 22 студенти 3 курсу кафедри пройдуть навчально-технологічну практику в учбовому центрі СyberBionic Systematics. Завдяки тісній співпраці з СyberBionic Systematics, за 2 роки свого існування кафедра видала 82 сертифікати студентам про підтвердження їх знань з мов та методологій програмування.

В квітні 2016 року колектив кафедри організував зальноуніверситетську студентську наукову конференцію «ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ». Доповіді учасників були різноплановими та цікавими. Так студент 2 курсу, групи ПД-21 Іваницький Д.С. продемонстрував можливості власної мови програмування для недосвідчених SmallD, яка створювалась для того щоб полегшити розробку програм та освоїти основи програмування. А студенти 2 курсу, групи ПД-21 Козиряцький А.П. та Мовчан П.І. запропонували андроїд додаток DUT Timetable для зручного перегляду розкладу занять нашого Університету. Учасники конференції були вражені презентацією студента 2 курсу, групи ПД-21 Туллера Р. В. про 14 основних принципів якості Демінга та глибокими знаннями студента 4 курсу ІМД-41 Плакущого А.О про можливості мови програмування Ruby / Ruby on Rails.

Студенти кафедри продовжують брати активну участь в міжнародних олімпіадах з програмування, конференціях, хакатонах, де гідно представляють Державний університет телекомунікацій, відвідують виставки та ходять на екскурсії, отримують першу роботу в провідних ІТ компаніях України, а ще живуть звичайним студентським життям: виконують лабораторні роботи, пишуть курсові проекти, генерують власні бізнес-ідеї, закохуються, товаришують, складають іспити та заліки….

Особливість наших студентів в тому, що вони впевнені: що б не сталось в їхньому житті, їм є куди прийти. Викладачі кафедри завжди готові відповісти на будь-які питання, допомогти та порадити. А все тому, що колектив кафедри працює для Вас, наші допитливі, кмітливі, талановиті студенти! Саме Ви змушуєте нас навчатись, навчаючи Вас, вдосконалюватись та постійно змінюватись. Ми знаємо, що Ви відповідаєте нам взаємністю. Ось деякі думки про нашу роботу студентів, які навчаються на кафедрі Інженерії програмного забезпечення:

• Добре відношення викладачів, зав.кафедри до студентів,
  • Приємний декан, нове обладнання!
  • Професіоналізм викладачів
  • Технічне оснащення ВНЗ
  • Вдало організований навчальний процес
  • Цікаві викладачі, які доступно та якісно доносять інформацію
  • Гарно та сучасно оформлені аудиторії
  • Праця викладачів на 5+
  • Викладачі можуть відповісти на будь-яке питання
  • Відповідальне ставлення до лекцій та формування завдань
  • Нове обладнання, що важливо для нашої спеціальності
  • Сучасні та молоді викладачі, приємне керівництво

Ми щиро вдячні за таку оцінку нашої праці! Дякуємо Вам за співпрацю! Без Вас ми не змогли б досягти таких успіхів!

Ви у нас найкращі! Ми пишаємось Вами, наші дорогі студенти!

Зі святом! Успіхів та процвітання!

Колектив кафедри ІПЗ