Перше заняття з курсу CS50 відбулось!!!

08:44, 07-04-2017

Відбулось перше заняття з Гарвардського курсу CS50 («Основи програмування та комп'ютерних наук») в Державному університеті телекомунікацій! Вітаємо всіх з цією подією!

Цікаві факти про CS50

• Курс CS50 з'явився в Гарварді в 80ті роки минулого століття.
  • У 2014 році Єльський університет вирішив відмовитися від власного курсу з основ комп'ютерних наук на користь CS50. В осінньому семестрі 2015 року Девід Малан на кожному тижні проводив одну лекцію в аудиторії Гарварда, другу - в аудиторії Єльського університету.
  • Так, CS50 відразу ж став найпопулярнішим курсом Єля: в осінньому семестрі 2015 року на нього записалося 510 студентів, більше, ніж на будь-який інший курс будь-якої спеціальності.
  • У Гарварді в 2012 році CS50 був другим за популярністю з 691 зареєстрованого студентом, проте в цьому ж році курс стартував на освітньої платформі edX, що розширило його аудиторію ще на 53 000 слухачів з усього світу.
  • Восени 2014 року CS50 вибився в лідери в рідному Гарварді з 818 студентами, що записались на нього. Це 12% всіх учнів коледжу.
  • Одного разу лекцію CS50 вів екс-CEO Microsoft Стів Балмер. У своєму неповторному і запам'ятовується стилі;).
  • У 2005 році Марк Цукерберг вів одну з лекцій CS50 в якості запрошеного гостя. Його прийшло послухати ... 15 осіб.
  • Курс вибирають не тільки профільні студенти, а й ті, хто хочуть розширити кругозір, дізнатися щось про комп'ютери.

Часом це кардинально змінює життя цих «непрофільних» студентів. Наприклад, випускниця факультету історії та літератури Сьюзен Войчицька (Susan Wojcicki) прослухала CS50 на останньому курсі. А потім переїхала в Кремнієву Долину. Сьогодні вона - виконавчий директор YouTube.

Ті хто не зміг зареєструватись, можуть долучитись до курсу в наступний четвер о 17.00 в ауд.326.

Запрошуємо Всіх бажаючих! Використайте свою можливість!