Прийшов час змінити емблему кафедри ІПЗ

10:18, 27-09-2017

Увага, КОНКУРС!

Емблема кафедри Інженерії програмного забезпечення (тоді кафедри Прикладного програмування) була обрана з дев’яти варіантів шляхом on-line голосування восени 2015 року. З того часу багато змін відбулось на кафедрі:

На сьогодні, колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення - молоді, цілеспрямовані, мобільні, ініціативні викладачі, які прагнуть дати студентам найсучасніші знання. Тому прийнято рішення, що наша існуюча емблема не встигає за нашими змінами і потребує оновлення.

Отже, оголошуємо конкурс на емблему (логотип) кафедри Інженерії програмного забезпечення (Software Engineering Department). Емблема повинна містити назву кафедри Українською та Англійською мовами та відображати зміст навчання.

Роботи надсилати до 10 жовтня 2017 року на пошту: sutse2017@gmail.com

В темі листа зазначити: конкурс, в тексті листа вказати ПІП авторів роботи, групу, курс.

Чекаємо на Ваші роботи, наші талановиті та креативні студенти!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.