Незвичайна пара у студентів ІПЗ в звичайний день

10:02, 12-10-2017

11 жовтня 2017 року у всіх студентів був звичайний день – пари, отримання нових знань, завдання..., а на вулиці похмура та незатишна погода.

У студентів ПД-22, це також був звичайний день, але на третій парі, на дисципліні «Професійна практика програмної інженерії» студенти відпрацьовували методологію Scrum не за партами ДУТ, а в офісі фірми EPAM. Про приємний сюрприз вони дізнались на перерві, а завдяки чудовому розташуванню ДУТ, який знаходиться на відстані 7 хвилин пішки від офісу ЕРАМ, студенти змогли потрапити в нову та незвичну для себе атмосферу.

Спочатку заняття студенти почували себе невпевнено, боялись відповідати на питання, висловити свою думку, але звикнувши почали активно приймати участь в обговоренні матеріалу. Як бонус, студентам провели екскурсію по офісу, показали як працюють програмісти над реальними проектами, як вони відпочивають та проводять своє дозвілля.

В цей день студенти отримали і мотивацію до навчання та роботи, і вектор руху, і необхідні знання. Головною метою - було окреслити сферу їх професії, які їм необхідні знання і основні навички, особливості прийому на роботу та етапи руху по кар’єрних сходах майбутніх програмістів.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку директору освітніх програм ЕРАМ Україна Максиму Почебуту та  Надії Ткаченко за результативну роботу з нашими студентами.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.