Інформаційні технології – можливість побачити Світ. В Японію хочеш?

11:25, 20-11-2017

В п’ятницю, 17 листопада 2017 року, в Державному університеті телекомунікацій відбулась зустріч з делегацією Японії у складі: Mai Takanashi та  Mari Nishino, які представляли PASONA Group та Yasumasa Shimosato, керівника Sun Global.

Під час екскурсії Університетом, японські гості висловили бажання побачити, як студенти вивчають мови програмування. В цей час пара з дисципліни «Програмування на С++» проходила в групі ПД-11. Завітавши на практичне заняття до групи 1 курсу, виявилось, що студент цієї групи Волчанський Олексій вивчав японську мову під час навчання в школі. Він зміг привітати гостей в нашому Університеті рідною для них мовою.

Гості спілкувались зі студентами англійською мовою і були приємно вражені рівнем володіння мовою студентами першого курсу.

Представники Японії розповіли студентам, що мають на меті познайомити наші народи ближче: щоб японці дізнались більше про Україну, а ми про Японію. Крім того, вони приїхали до Києва з метою організувати річну програму стажування для українських студентів, які навчаються за спеціальністю Software engineering.

Японська культура відмінна від європейської, зокрема тим, що прагне розкрити здібності кожної людини, тому якщо студент під час стажування не зможе виконати якогось завдання, обов’язково отримає інше, і так доти не розкриються його таланти та здібності.

Коли Yasumasa Shimosato поросив підняти руки тих, хто хотів би прийняти участь в програмі, більшість студентів відгукнулась на пропозицію

Декілька разів під час зустрічі, Mai Takanashi та  Mari Nishino, пояснювали, що основні якості, крім професійних знань, які потрібні для участі в програмі - вміння працювати в команді!

Після відвідування Університету делегація відвідала Міністерство освіти та науки України, посольство Японії під патронатом яких, буде відбуватись програма стажування українських студентів. Початок програми заплановано на лютий 2018 року.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.