Державний Університет Телекомунікацій

Посол Японії в Державному університеті телекомунікацій!

16 лютого 2018 року посол Японії в Україні Шігекі Сумі презентував в Державному університеті телекомунікацій програму стажування студентів, що навчаються за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення, в Японії тривалістю один рік.   

Після привітання від ректора Університету Толубка В.Б., про життя та працю в Японії студентам розповів директор SUN GLOBAL Ясумаса Шимосато. Крім того перед студентами виступили представники наступних компаній:

1 - Pasona Career 

2 - Pasona Tech 

3 - Musashi Seimitsu Industry 

Після урочистої частини, японська делегація ознайомилась з Університетом, а студенти змогли пройти співбесіду щодо працевлаштування. Захід проводився на англійській мові.

16 лютого та 17 лютого змогли пройти співбесіду наступні студенти:

 1. Білова Анастасія
 2. Бринза Мирослав
 3. Лісовий Денис
 4. Стрілецький Дмитро
 5. Ісса Самі
 6. Волчанський Олексій
 7. Владіслав Пащенко
 8. Колесник Роман
 9. Дворцевий Руслан
 10. Кісельов Вячеслав
 11. Роковий Роберт
 12. Сморгун Юрій
 13. Гончаренко Богдан
 14. Бугайчук Анастасія
 15. Виноградний Ігор
 16. Яновський Дмитро
 17. Чичкань Артем

По завершенню співбесід представники японських компаній були приємно здивовані рівнем англійської мови та знань технологій наших студентів. Результати співбесід стануть відомі наприкінці лютого.

Цікаві факти про Японію

2017 рік був роком Японії в Україні, саме ІТ – це пріоритетна галузь для Японії у співпраці з Україною.

Японія - острівна держава, яка складається з чотирьох великих та 6848 менших островів, розташованих в Тихому океані на самому сході світової карти. 99% території країни припадає на чотири найбільші острови - Хоккайдо, Хонсю, Сікоку і Кюсю, а 80% території островів покриті горами і пагорбами.

У північних містах Японії всі тротуари з підігрівом, тому тут ніколи не буває ожеледиці. В Японії на вулицях можна побачити вази з парасольками. Якщо починається дощ, можете взяти будь-який, а потім, коли дощ закінчується, залишаєте в найближчий вазі.  На японських вулицях ви не побачите сміттєвих баків. Все сміття японці несуть додому, а потім сортують на чотири види: скло, спалювання, перероблення і неспалюване сміття.

Сучасна японська мова це державна мова Японії, на ній говорять фактично всі її 125 мільйонів жителів, а також японці, які постійно мешкають на Гавайях, в Америці та інших країнах.

Взимку різниця в часі з Україною + 6 годин, влітку + 7 годин. Грошова одиниця Японії - ієна. Мова програмування Ruby – створена в Японії Matsumoto Yukihiro Великі японські компанії - виробників програмного забезпечення - це NTT Data і Fujitsu, Indeed, Metaps і Cookpad. 4 роки тому компанію Viber придбала велика японська компанія Rakuten.

 

 

Сюжет був створений телеканалом Марс ТВ з використанням професійної техніки. Державний університет телекомунікацій  багато років співпрацює з цим online телеканалом.


Фотографії

Оцініть новину:
12

Читайте також

Ти абітурієнт? Плануєш вступати до вищу? Хочеш бути в курсі останніх новин Вступної компанії-2019? Тоді ця інформація саме для тебе! Школярі, яким ..
З 2017 року у Державному університеті телекомунікацій навчання студентів проводитсья за концептуально новою освітньою моделлю, яка забезпечує нашим ви..
В рамках співпраці з Державним Університетом Телекомунікацій для учнівспеціалізованої школи №307 було проведено екскурсію викладачами кафедри Комп'..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 768
^