XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Наука – це захоплення, пригода, нові знайомства, задоволення, а ще, наприклад, 3 місце на Міжнародній студенській науковій конференції

17:41, 13-05-2018

Кафедра ІПЗ ВІТАЄ Артема Чичканя з успішним виступом!

Студентські наукові конференції, що це і навіщо приймати участь?.. Причин багато, але наведемо тільки основні:

1. Ваша робота проходить апробацію, про неї дізнаються авторитетні вчені, а відповідно, з часом багато хто з них пам'ятають ваше прізвище і знають вас в обличчя.

 2. Регулярні виступи формують здатність чітко і ясно висловлювати думки в усній формі, послідовно викладати інформацію, а також повністю виключають боязнь публічних виступів. Таким чином, Ви готуєтесь до захисту своєї бакалаврської роботи.

3. Іноді критика з боку слухачів дозволяє знайти і виправити суттєві помилки, які ви могли допустити. Участь в конференції виявить недоробки і, відповідно, дозволить їх усунути.

4. Якщо ваша доповідь викличе інтерес у слухачів, вас запам'ятають і в майбутньому не відмовлять у допомозі, якщо вона вам буде потрібно. А це може бути рекомендація в магістратуру, участь в програмах обміну, отримання подвійного диплому або проходження стажування в Європейському університеті.

5. Найголовніше. На конференціях з'являється можливість налагодити безліч контактів. Під час неофіційної частини (кава-пауза, обід, фуршет, екскурсія) люди активно спілкуються. Прослухавши доповіді учасників конференції, кожен для себе відзначає, хто ще працює за схожою тематикою. В результаті люди сходяться за інтересами. Причому знайомляться учасники абсолютно різного віку. Чи не нехтують знайомствами і з нинішніми студентами, тому що невідомо адже, ким цей студент стане через кілька років. Знайомства на конференціях передбачають роботу на перспективу, взаємодопомогу в дослідницькій діяльності. Завжди спілкуйтеся з максимальною кількістю людей. Особливо цінне неофіційне спілкування з більш досвідченими учасниками конференції, оскільки саме вони можуть вас багато чому навчити, дати ділову пораду і надати підтримку в майбутньому. Чим частіше ви приймаєте участь в конференціях, тим більше у вас корисних контактів.

6. Якщо на конференції присутні представники сторонніх організацій, то за підсумками виступів учасників і обговорення їхніх доповідей досить часто укладаються договори про співпрацю (іноді прямо на конференції). Таким чином, ви, наприклад, можете знайти інвестора для проведення подальших досліджень, постійне місце роботи, потенційного покупця вашої розробки і т.п.

Маємо сподівання, що ми Вас переконали, що участь в конференціях це цікаво та корисно. А тепер, ПРИКЛАД

Так, 10-11 травня 2018 року в Гірничо-Металургійній Академії (AGH) в Кракові відбулась Міжнародна конференція «Студентські наукові кола».

Державний університет телекомунікацій був представлений студентом 3 курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення (ІПЗ), групи  ПД-31 Чичканем Артемом Івановичем та його науковим керівником професором кафедри ІПЗ, деканом факультету Інформаційних технологій Бондарчуком Андрієм Петровичем.

Артем доповів свою роботу на тему «Оптимальна схема вибору алгоритму передачі даних при різних сценаріях (в кросплатформових програмах по розробці ігор» на англійській мові та впевнено відповів на всі питання.

Організатори «Студентських наукових кіл» визначили, що конференція це не тільки наука, а ще й захоплення, задоволення, хобі, інновації, подорож, пригода, гра, інженерія, практика, інтеграція, розвиток, контакти та нові знайомства, креативність, досвід та співпраця. Участь в конференції взяли 33 учасники з України, Польщі та Європи.

Міжнародне журі оцінювало доповіді учасників за змістом, за вміння презентувати матеріал та відповідати на питання. Артем Чичкань посів 3 місце, а доповіді переможців будуть опубліковані в міжнародному науковому журналі.

Кафедра ІПЗ вітає Артема та його наукового керівника А.П.Бондарчука з успішним виступом! Вітаємо Артема з першим кроком до вступу в МАГІСТРАТУРУ, бажаємо майбутніх перемог! Адже успіх приходить тільки тоді, коли хобі стає працею і приносить задоволення! Натхнення та нових звершень!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 121-Інженерія програмного забезпечення за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 121-Інженерія програмного забезпечення складає 24600 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (33300 грн. на рік) та НАУ (29000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інженерії програмного забезпечення готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 9 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів КіберБіоніка Систематікс, Сisco, Microsoft, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інженерії програмного забезпечення. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри GlobalLogic, EPAM, Infopuls, DataArt, Альфа-банк, на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 2 050