Державний Університет Телекомунікацій

ЕРАМ: мрія чи реальність?

Студенти, які навчаються за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення, Державного університету телекомунікацій, мають унікальну можливість - пройти тренінг EPAM на базі навчального закладу, а згодом потрапити в Стажерський відділ компанії.

Зазвичай план дій студента, який прагне потрапити в компанію виглядає так:

1. Подача заявки і телефонне інтерв'ю. Важливо заздалегідь визначитися з тим напрямком, за яким хотіли б навчатися і розвиватися в подальшому.

2. Очне інтерв'ю. Якщо успішно пройшли телефонне інтерв'ю, далі піде особиста зустріч з рекрутером. Мета очної співбесіди - перевірка знань з англійської мови (буде запропонований тест, текст для перекладу, а також усна бесіда) і виконання технічних завдань, підготовлених спеціально для тренінгу, на участь в якому претендуєте. Найчастіше відбір складається з 2-х очних інтерв'ю з рекрутером та з технічним фахівцем.

3. Очікування результату. Далі доведеться почекати завершення набору на відповідний тренінг, оскільки списки слухачів формуються, виходячи з рейтингу усіх кандидатів, які пройшли співбесіду. Як тільки остаточне рішення про зарахування в навчальну групу буде прийнято - фахівець з підбору персоналу зв'яжеться, щоб повідомити про це.

4. Навчання на тренінгу. Займає від 1 до 3,5 місяців (залежно від напрямку). Навчання з напрямків QA, DevOps, Front-End проходить при Державному університеті телекомунікацій. Заняття проводять провідні викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення, які співпрацюють з ЕPАМ, або фахівці компанії. Заняття носять як теоретичний, так і практичний характер. Після закінчення навчання на тренінгу відбувається підсумкове інтерв'ю / захист проекту з технічними фахівцями. За підсумками інтерв'ю / захисту буде прийматися рішення про те, чи буде зарахування в  Стажерський відділ (лабораторію).

5. Лабораторія. Що таке лабораторія? Це Стажерський відділ компанії, де студенти проводять фактично повний робочий день і отримують практичні навички, щоб згодом потрапити на виробничий проект.

Але… найкращі студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення отримують можливість проходження тренінгу (крок 4) без кроків 1-3 за результатами навчання.

Так, студенту ПД-23 Боярському Олексію, за результатами навчання в семестрі запропонована унікальна можливість - зарахування в Стажерський відділ (лабораторію) компанії ЕРАМ.

А почалось все восени, коли група ПД-23 відвідала офіс компанії ЕPAM.

Отак, при наполегливій праці, мрії стають реальністю, а ми робимо, все, щоб Вам допомогти їх втілити! Вітаємо Олексія з ще одним кроком до успішної кар’єри в ІТ. Адже, отриманий досвід стане у пригоді будь де!

Оцініть новину:
6

Читайте також

Якщо Ви плануєте у 2019 році продовжити навчання у магістратурі, Вам необхідно зареєструватись для участі у ЗНО! У 2019 році, згідно рішення Мініст..
На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту велика увага приділяється розширенню асортименту навчальної матеріальної бази для теоретичн..
З метою вдосконалення та підвищення продуктивності навчального процесу в Державному університеті телекомунікацій запроваджено провідну технологію дист..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 007
^