Робота експертної комісії Міністерства освіти і науки України з акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення»

09:20, 26-06-2018

25 червня 2018 року  відповідно  наказу Міністерства освіти і науки України від 18.06.2018 р. № 1310-л «Про проведення акредитаційної експертизи»  в Державному університеті телекомунікацій розпочала свою роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі:

Остапова

Сергія Едуардовича

Смірнова

Олексія Анатолійовича

- завідувача кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора фізико-математичних наук, професора, голови комісії

- завідувача кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського Національного технічного університету, доктора технічних наук, професора, члена комісії.

Комісія буде працювати в Державному університеті телекомунікацій у період з 25 по 27 червня 2018 р. включно та здійснювати акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення» зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення за другим (магістерським) освітнім рівнем.

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності випускної кафедри та інших документів. За результатами роботи комісії буде підготовано висновок.