Завершила роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення»

09:09, 28-06-2018

В Державному університеті телекомунікацій, на кафедрі Інженерії програмного забезпечення, завершила роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України, яка здійснювала акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення» зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення за другим (магістерським) освітнім рівнем у складі: Остапова Сергія Едуардовича - завідувача кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора фізико-математичних наук, професора, голови комісії та Смірнова Олексія Анатолійовича - завідувача кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського Національного технічного університету, доктора технічних наук, професора, члена комісії.

Висновок комісії ПОЗИТИВНИЙ!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.