Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Гарвардський курс CS50 знову в ДУТ! Запис на курс в ауд.326.

 Старт 6 грудня! Залишилось 5 місць

Кафедра інженерії програмного забезпечення ЗНОВУ реалізує для Вас можливість зробити перший крок в ІТ, 6 грудня ми починаємо для всіх бажаючих - курс з основ програмування, який ґрунтується на Гарвардському курсі CS50. Вартість навчання 1000 грн за місяць.

 

Гарвардський CS50 - це такий унікальний університетський курс: яскравий, пізнавальний, надихаючий. Ми пропонуємо курс українською мовою з сертифікованим ментором!

А тепер докладніше про CS50

Курс CS50 підійде будь-якій людині, хто вирішив стати «айтішником». Його можна рекомендувати школярам, старшокласникам і студентам, а також тим, хто мріє змінити професію на ІТ.

Як і коли будуть проходити заняття

Заняття будуть проходити в форматі змішаного навчання (онлайн + оффлайн). Курс триває 6 місяців, плата тільки за аудиторні заняття, в грудні відбудеться 8 занять, січень і лютий навчання дистанційне (безкоштовне), березень-травень (змішана форма, заняття 1-2 рази на тиждень). Заняття будуть проходити в ауд.326

Хто веде

Онлайн-курс ведет професор комп'ютерних наук Девід Малан. Він надзвичайно енергійний і подача інформації у нього ну дуже жива. Успіх курсу - багато в чому його заслуга. Також йому допомагають численні помічники. Деякі з них - досвідчені хлопці, деякі - з числа тих, хто сам зовсім недавно пройшов CS50.

 

Оффлайн-курс веде ментор курсу, сертифікований викладач, який сам пройшов курс CS50, досвідчений викладач-практик, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення, кандидат технічних наук Яскевич Владислав Олександрович.

 

Завантажити

Що вивчають на CS50

Основи комп'ютерних наук і програмування. Системи числення, робота з командним рядком в Linux, цикли, умовні переходи і інші радощі.

Концепції алгоритмів і алгорітмічності мислення. Ви дізнаєтеся про те, які завдання можна вирішувати за допомогою програмування і яким чином. Про бінарний пошук, простий по суті, але дуже ефективний і вимагає ретельності в реалізації, Девід Малан розповість відразу, прямо на нульовий лекції. І спробуйте потім забути сцену з розривом телефонного довідника, а разом з нею - і отримані знання! Взагалі, курс охоплює всі основні алгоритми, які потрібно знати і розуміти «айтішникам».

Концепції абстракції, структури даних, інкапсуляції, управління пам'яттю. Основи комп'ютерної безпеки. Процес розробки ПЗ та веб-розробка.

Основи мови програмування C і візуальної мови Scratch. Власне, всі основні приклади і завдання студенти роблять на мові C.

Основи баз даних і SQL.

Веб-розробка: основи CSS, HTML, JavaScript і PHP.

Основи підготовки презентації проектів з програмування.

У тих, хто успішно завершить курс є можливість отримати сертифікат з підписом професора Гарвардського університету Девіда Малана!

Що потрібно для участі

Для участі потрібна реєстрація в ауд.326!

Запрошуємо всіх бажаючих!

Оцініть новину:
5

Читайте також

Викладачі кафедри української мови ННІГПД Державного університету телекомунікацій приділяють велику увагу вирішенню комунікаційних проблем іноземних с..
Увага! 22.05 в 13.30 в аудиторії 401 відбудеться факультатив «BADUSB». Що робить середньостатистична людина, коли бачить на своїй дороз..
11 червня 2019 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 Державного університету телекомунікацій. Порядок денний: 1. За..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».


Переглядів: 1 007
^