День народження кафедри Інженерії програмного забезпечення! Нам 4 роки!

19:52, 02-02-2019

Що означає для кафедри 4 роки? Це перший випуск бакалаврів та магістрів! Це частинка нашої душі, яку ми відпустили в світ! Сподіваємось, що Ваше життя буде щасливим, а кар’єра успішною! Для нас Ви назавжди залишитесь першими, наші любі випускники!

Життя триває… На зміну випускникам ми отримали чудовий перший курс, допитливий, креативний, кмітливий та завзятий! Який навчається і спонукає нас навчатись, який дивує і захоплює!

На сьогодні на кафедрі навчається 467 студентів, з них: 314 – денна форма, 153 – заочна форма.

Результати набору на кафедру ІПЗ по роках

Викладацький склад налічує 22 співробітника, з них 4 доктори технічних наук, 7 кандидатів технічних наук. Кафедра готує молоду зміну – 7 аспірантів. Приємно, що хоча склад кафедри постійно оновлюється, студенти нас високо оцінюють з року в рік:

• Мені подобається навчання, достатньо цікаво та корисно, хоча іноді інформації дуже багато
  • Цікаві матеріали і завдання
  • Нічого не потрібно змінювати.  Все Чудове!
  • Навчання позитивно вплинуло на розуміння професії
  • Цікаві та корисні дисципліни
  • Добре відношення викладачів, завідувача кафедри до студентів
  • Приємний декан, нове обладнання!
  • Професіоналізм викладачів, викладачі знають відповіді на будь-яке запитання
  • Технічне оснащення
  • Вдало організований навчальний процес
  • Цікаві викладачі, які доступно та якісно доносять інформацію
  • Гарно та сучасно оформлені аудиторії
  • Праця викладачів на 5+
  • Викладачі доступні, вони поруч і до них завжди можна звернутись
  • Атмосфера добра та доброзичливості на кафедрі ІПЗ та в навчальних групах
  • Навколишні люди, а особливо група.

За ці роки ми росли і розвивались, викладачі навчались, захищали дисертації, проходили стажування в ІТ компаніях, щоб доносити Вам, наші любі студенти, актуальні знання, розробляли та удосконалювали нові дисципліни та гуртки! І все це для Вас, для того, щоб Вам було цікаво і корисно!

Ми щиро вдячні керівництву Державного університету телекомунікацій, зокрема ректору Володимиру Борисовичу Толубко, за постійну підтримку та сприяння в роботі кафедри та нашим партнерам: компаніям ЕРАМ та CyberBionic Systematics, які були з нами всі ці роки!

Сподіваємось на подальшу співпрацю, а ще… мріємо, що до нашої команди долучаться нові партнери та майбутні студенти! Запрошуємо до навчання на кафедру Інженерії програмного забезпечення! З нами часу на нудьгу не залишиться!

А сьогоднішніх студентів вітаємо з днем народження рідної кафедри та бажаємо нових здобутків! Ми Вами пишаємось! Ви у нас найкращі!

Колектив кафедри ІПЗ