XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Кафедрі Інженерії програмного забезпечення 5років!

10:57, 02-02-2020

На кафедрі зараз навчається 538 студенти денної та заочної форми навчання.

Кафедра зростає як чисельно, так і якісно. За ці п’ять років захистили кандидатські дисертації Яскевич Владислав Олександрович, Довженко Тимур Павлович, Негоденко Олена Василівна, докторські дисертації захистили Онищенко Вікторія Валеріївна, Бондарчук Андрій Петрович. Отримано вчене звання доцента Жебкою Вікторією Вікторівною. Вчене звання професора отримала Онищенко Вікторія Валеріївна.

Сьогодні на кафедрі працюють 4 доктори технічних наук, 8 кандидатів технічних наук, навчаються та викладають студентам найсучасніші знання 6 аспірантів.

Завдяки підтримці та особистому сприянню ректора ДУТ Толубко Володимира Борисовича кафедра має сучасні лабораторії 326 та 325.

Триває співпраця з компанією ЕРАМ, завдяки якій кафедра отримала ще дві лабораторії 302 та 310, які оснащенні в рамках благодійної допомоги Університету. При кафедрі успішно працює тренінговий центр компанії ЕРАМ.  Викладачі кафедри регулярно відвідують семінари та тренінги компанії, що дає їм можливість постійно оновлювати навчальні програми з урахуванням сучасних тенденцій IT-галузі.

Ще один надійний партнер кафедри – компанія СyberBionic Systematics, яка регулярно проводить цикл семінарів для студентів нашого університету. Студенти кафедри щорічно  проходять навчально-технологічну практику в учбовому центрі СyberBionic Systematics. Завдяки тісній співпраці з СyberBionic Systematics, за 5 роки свого існування кафедра видала більше 350 сертифікатів студентам про підтвердження їх знань з мов та методологій програмування.

Ми постійно розширюємо коло наших партнерів, так в цьому році до нас долучились GlobalLogic, Infopulse, DataArt, Lifecell.

Студенти кафедри продовжують брати активну участь в міжнародних олімпіадах з програмування, конференціях, хакатонах, де гідно представляють Державний університет телекомунікацій. Так в цьому році шестеро дівчат кафедри долучилися до європейського проекту «IT for SHE» та виграли гранти на участь у конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit», який є найбільшою технічною жіночою конференцією в Європі!

Наші студенти відвідують виставки та ходять на екскурсії, отримують першу роботу в провідних ІТ компаніях України, а ще живуть звичайним студентським життям: виконують лабораторні роботи, пишуть курсові проекти, генерують власні бізнес-ідеї, закохуються, товаришують, складають іспити та заліки….

А ще наші студенти ламають стереотипи про те, що програміст це хлопець, який не слідкує за своєю зовнішністю та не вміє спілкуватись. Наші студенти, як хлопці, так і дівчата, активні, креативні, феєричні. Так, студент групи ПД-23 Лозинський Станіслав отримав титул «Містер ДУТ-2019» і довів своїм виступом, що програмісти талановиті, інтелігентні та багатогранні особистості! За ці роки в номінації "Краща Візитка першокурсника" перемогу здобував Навчально-науковий інститут інформаційних технологій декілька разів, в команді якого були і наші студенти! Чарівний голос має студент ПД-41 Андрія Кутц. Адже програмування, як і музика та спів, то мистецтво. Програмісти створюють надзвичайні речі, написані на мовах програмування, які можна порівняти в елегантності, точності і володінням формою з літературними есе. Їх розробки іноді впливають на весь світ.

Шановні наші студенти, всі ці роки колектив кафедри змінювався, вчився разом з Вами. Чим би Ви  не вирішили займатись в житті: управлінням проектами, тестуванням, написанням коду, розробкою сайтів, створенням сценаріїв до комп’ютерних ігор, графікою, музикою чи співом, ми впевненні, що Ви назавжди запам’ятаєте студентські роки! А ми, Ваші викладачі, завжди готові відповісти на будь-які питання, допомогти та порадити. Ми працюємо для вас!

Отож, з нашим спільним святом! Успіху та процвітання!

А випускників 2020 року запрошуємо долучитись до нашої дружної родини. Запрошуємо на навчання на кафедру ІПЗ!

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121 Інженерія програмного забезпечення" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 584