Навчання студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення під час карантину

13:37, 25-04-2020

Як свідчить всесвітня історія, пандемії, які перенесло людство, в свою чергу, сприяють науковому прогресу. Ситуація, що склалася в сучасній освіті, довела, що викладачі та студенти спроможні справлятися з викликами дистанційної освіти. Так, викладачі та студенти кафедри інженерії програмного забезпечення за короткий час змогли перезавантажити навчальний процес в дистанційний за допомогою освітніх платформ Google Сlassroom, Zoom, Discord, Cisco Webex, Microsoft Teams, YouTube… Використання цих технологій дозволило організувати живе спілкування у вигляді консультацій, створення тестових завдань, запис відео-лекцій та завантаження виконаних завдань в систему Moodle.

Слід також відзначити високу активність частини студентів. Це доводить, що вони вміють організовувати свій час, шукати та аналізувати інформацію, будувати гіпотези, робити висновки, тобто є спроможними навчатися протягом життя. Ми знаємо, що наші студенти будуть класними фахівцями ІТ-галузі!

Висока зацікавленість студентів доводить, що кафедра ІПЗ має переваги, навчаючи студентів тому, що потрібно ІТ галузі і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично.

Рейтинг мов програмування, які вивчають наші студенти:

Студенти навчаються під час карантину, тому що їм не потрібно чекати дисциплін спеціальності до 2 або 3 курсів, вже з першого курсу вони вивчають дисципліни: «Основи Інженерії програмного забезпечення», «Програмування С++», «Алгоритми та структури даних».

У межах навчального процесу студенти отримують сертифікати компаній-партнерів кафедри, при успішному завершенні навчання на відповідних програмах.

Завдяки нашим перевагам, при добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця.

Запрошуємо до нашого дружного та доброзичливого колективу!