Випуск 2020. До уваги майбутніх бакалаврів та магістрів кафедри Інженерії програмного забезпечення!

18:22, 26-04-2020

Шановні студенти, майбутні випускники 2020, денної чи заочної форми!

Незважаючи на ситуацію, що склалась у зв’язку з пандемією, Ваш захист бакалаврських та магістерських робіт відбудеться згідно з навчальним планом за рекомендацією МОН України

Тому, для успішного захисту Вам необхідно виконати наступні кроки:

1. Переддипломна практика має бути здана до 15 травня через платформу Moodle, за інформацією звертатись до керівника практики старшого викладача кафедри ІПЗ Коби Андрія Борисовича або до кураторів своїх навчальних груп.
  2. Апробація роботи. Для бакалаврів достатньо на момент захисту мати 2 опублікованих тез з наукових конференцій. Для магістрів необхідно опублікувати одну статтю в журналі категорії В та одні тези доповіді з наукової конференції. Якщо ця умова не виконана досі, зверніться до своїх наукових керівників. Незважаючи на карантин, в онлайн режимі в світі зараз проходить багато наукових конференцій, особливо з ІТ напрямків.
  3. Перевірити тему свого диплому, тема має повністю співпадати з списком затверджених тем
  1. Оформити роботу згідно вимог та надіслати її своєму науковому керівнику на перевірку.
  2. 15 травня 2020 надіслати роботу на перевірку нормоконтролю – старшому викладачу кафедри ІПЗ Дібрівному Олесю Андрійовичу, виправити всі надані зауваження.
  3. 25 травня 2020 виправлену роботу в електронному вигляді надати на перевірку на плагіат, файл надсилати Дібрівному О.А.
  4. Підготувати презентацію свого майбутнього виступу, обов’язково надіслати презентацію на затвердження науковому керівнику, при сумнівах – надіслати файл завідувачу кафедри.
  5. Очікуємо інформацію про час та форму захисту.

Головне спокій та впевненість в своїх силах! Залишаємось дома! Всі питання в онлайн режимі – ми, як завжди, готові до спілкування та допомоги! Здоров’я Вам та Вашим родинам – сьогодні це головне!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.