“Teachers Embedded Academy” компанії GlobalLogic відновлює свою роботу в режимі онлайн

19:41, 26-04-2020

В лютому 2020 компанія GlobalLogic розпочала програму Teachers Embedded Academy для викладачів Університетів, які готують студентів за відповідним напрямком

До програми долучилась професор кафедри Інженерії програмного забезпечення Онищенко В.В., як викладач дисципліни Embedded-програмування для магістрів спеціальності ІПЗ.

В рамках Teachers Embedded Academy за 2,5 місяці учасники програми мали дізнатися про новітні тренди у вбудованих системах, познайомитися із особливостями індустріальних проектів у цій сфері,  поглибити свої знання у найсучасніших технологіях та після завершення програми отримати можливість надалі співпрацювати з GlobalLogic щодо розвитку цього напряму в університеті.

Програма включає три автономні модулі:

• Linux
  • Networking
  • C/Embedded

На момент карантину учасники програми завершували навчання першого модуля, з 27 квітня програма відновлює свою роботу в режимі онлайн через  платформу Zoom.

Дякуємо компанії GlobalLogic за постійні ініціативи для викладачів, цінні та актуальні знання. Незважаючи на пандемію в світі, сподіваємось що завершення навчального курсу відбудеться, а нові знання будуть застосовані вже в новому навчальному році для магістрів 121 спеціальності – Інженерія програмного забезпечення.

Запрошуємо до МАГІСТРАТУРИ кафедри Інженерії програмного забезпечення! Нагадуємо, що на ЗНО необхідно зареєструватися з 6-15 травня 2020 року!