XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ 2021: Звернення завідувача кафедри ІПЗ до абітурієнтів 2020 року

08:28, 05-06-2020

Шановні абітурієнти 2020 року!

2020 рік ввійде в історію всіх країн Світу! Рік Вашого вступу вже коронований! Зрозуміло, що це жарт. Можливо саме вміння сміятись над проблемами робить нас сильними і здатними долати перешкоди.

Хоча я, насправді, розумію наскільки Вам зараз важко і наскільки Вам не до жартів. Ви стоїте на порозі нового життя, воно буде іншим. Кожному з Вас страшно: Ви не знаєте, що обрати, куди йти, ким бути. Ваше звичне життя змінюється, дитинство залишається в минулому. Згадайте, як Ви мріяли бути дорослим. Цей час настав! Вам вже можна пізно лягати спати, можна не виконувати шкільні домашні завдання, можна багато чого, але виявилось, що заборон у дорослому житті набагато більше, ніж було у Вас в дитинстві.

Зараз кожен з Вас прагне відповісти на питання: що робити далі в житті?

Якщо у Вас безліч ідей, Ви мрієте про власний проект. Білі літери на чорному тлі Вас захоплюють і надихають, Ви бачите за цим нову мобільну гру або мобільний додаток. Вам цікаво годинами сидіти за комп’ютером, шукати нову інформацію, читати, читати, читати і постійно вчитися. Ви бачите себе одним серед команди розробників в великій ІТ-компанії або у маленькій власній. Якщо ці слова про Вас, я запрошую Вас на кафедру Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій.

Саме з нами Ви створите свій перший проект, розмістите в PlayMarket свою гру на Unity, створите свій web-сайт або Інтернет-магазин, а можливо саме Ви напишете в команді однодумців програмне забезпечення для банківської сфери або платформу для on-line навчання. Хто, як не Ви, знає, що зручно, а що жахливо при цьому on-line навчанні.

Можливо у Вас мрія писати програмне забезпечення для автомобілів, яке б не потребувало водія. Або організувати доставку від інтернет-магазину за допомогою дронів. Уявляєте, Ви стоїте на балконі, після отриманого повідомлення на мобільний телефон, в повітрі рухається безліч дронів, один з яких зависає біля Вашого вікна, Ви знімаєте пакунок і дрон повертається до власника, а Ви отримали своє замовлення. Фантастика скажете Ви. Так, зараз. Але, хто сказав, що через декілька років саме так і не буде здійснюватися доставка невеликих товарів в межах міста.

Ще декілька років тому, хворі на цукровий діабет були обмежені жорстким графіком: вони мали постійно вимірювати рівень глюкози в крові і в залежності від показників вводити певну дозу інсуліну. На сьогодні вже існує інсулінова помпа, програмне забезпечення до якої було написане програмістами компанії GlobalLogic, а хворі отримали якісне життя, частину їх обов’язків тепер виконує штучний інтелект. Ви можете долучитись до проектів пов’язаних з біоінформатикою і розшифровкою геному людини. Цей список можна продовжувати до нескінченності.

З ІТ Ви зможете змінити світ і своє життя. Інформаційні технології відкривають перед Вами двері в інші країни: більшість ІТ-компаній має іноземних власників і декілька офісів в різних країнах Світу. Можливість переїхати в інше місто або країну, працюючи в великій компанії, звичайна річ.

І так, Ви можете працювати з дому! Або писати код на березі океану. Мрія скажете Ви. А я відповім: НІ – в ІТ все фантастичне стає реальністю! Причому ця реальність однаково можлива, як для хлопців так і для дівчат.

Дівчата мають чудові можливості поєднувати улюблену роботу з створенням родини та вихованням дітей. Де ще зустріти успішного чоловіка своєї мрії, як не в ІТ-компанії?

Я бажаю кожному з Вас здійснити Вашу мрію, яка б вона не була! Як би Вам не було важко, які б перешкоди не ставило Вам життя: чи низький бал ЗНО, чи хвороба, чи карантин і втрата роботи кимось з батьків, я бажаю Вам боротись за свою мрію. Йдіть до неї, пливіть, розривайте тенета обставин, що Вам не дають дихати і йдіть до своєї мрії!

Ми робимо все, щоб Ваші мрії були реальністю. Якщо так станеться, що Ви не зможете вступити на бюджет, не опускайте руки. Ми даємо можливість оплачувати навчання в Університеті помісячно. Ми створюємо Вам безліч можливостей та умов: знайомства, спілкування та навчання у найкращих! З нами, Ваша мрія стане реальністю, а робота буде завжди!

Запрошую Вас, до чудового колективу однодумців, до родини кафедри Інженерії програмного забезпечення!

Завідувач кафедри ІПЗ,
доктор технічних наук ,професор
Онищенко В.В.

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 2 360