Cloud computing education від EPAM University

09:50, 02-11-2020

Партнер кафедри інженерія програмного забезпечення компанія Epam продовжує долучати викладачів до сертифікованих IT-програм. Так, 29 жовтня 2020 року компанія EPAM University спільно з WS Academy під керівництвом Mаксима Почебута (Head of Education Programs) провели вебінар «Empowering universities with cloud computing education», до якого підключились більше 100 викладачів з різних університетів України.

Хмарні обчислення (cloud computing) - це модель, що дозволяє здійснювати повсюдний і зручний доступ на вимогу до обчислювальних ресурсів, що конфігуруються (наприклад, до сукупності мереж, серверів, сховищ даних, додатків і послуг).

Серед компаній, що надають клієнтові віддалені обчислювальні ресурси, є Amazon (Amazon EC2), Google, Sun і IBM. Компанія Microsoft у 2010 випустила перший реліз хмарної операційної системи Windows Azure. Сьогодні власні системи хмарних обчислень пропонують багато великих компаній, зокрема, HP, Dell, Oracle та інші.

На вебінарі Євген Андрушко познайомив учасників з Cloud and DevOps AWS,  Varun R Thakur та Андрій Костроміцкій розповідали про сертифіковану навчальну програму AWS Cloud, що надає Академія AWS закладам вищої освіти безкоштовно, та про кроки для того, щоб університет став членом програми. Дана програма готує студентів до визнаних у галузі сертифікацій  та затребуваних хмарних робіт та допомагає викладачам залишатися в авангарді інновацій AWS Cloud, щоб вони могли надати студентам навички, щоб стати висококваліфікованим фахівцем ІТ.

Дякуємо компанії ЕРАМ та WS Academy за можливість отримати нові ідеї для подальшого розвитку!