Попередній захист бакалаврів денної форми навчання Інженерії програмного забезпечення

15:18, 14-05-2021

18 травня 2021 року з 9.00 на платформі Google Meet відбудеться попередній захист бакалаврів денної форми кафедри Інженерії програмного забезпечення. Регламент- виступ до 15 хвилин, відповіді на питання до 15хвилин.

Приєднатись до наради: https://meet.google.com/mxs-ymet-dzg

ПІБ Студента(повністю)

Тема бакалаврської роботи

ПІБ керівника, науковий ступень,вчене звання

Час та дата

Пащенко Владислав Юрійович

Розробка Android додатку для швидкого вивчення інформації мовою JS.

доцент, PhD

Дібрівний О.А.

Слободяник Віталій Валерійович

Розробка десктоп додатку для автоматизації тестування на мові програмування JS.

к.т.н., доцент Негоденко О.В.

Станкевич Денис Андрійович

Розробка програмного забезпечення для отримання знижок з використанням Telegram API на мові програми Python.

ст.викладач

Фурман КирилоДмитрович

Розробка системи замовлення мовою програмування Python використовуючи Telegram Api.

ст.викладач Гаманюк І.М.

Чередніченко Максим Дмитрович

доцент, PhD

Дібрівний О.А.

Шилкіна Анна Олексіївна

Розробка програмного забезпечення для вивчення дисципліни «Дослідження операцій» мовою програмування C#.

к.т.н.,доцент  Жебка В.В.

Бондар Василь Вікторович

Розробка інформаційної системи сповіщання для покращення роботи військкомату з використанням об’єктно-орієнтовних мов програмування.

к.т.н., доцент Негоденко О В.

Гришаєнко Владислав Ігорович

Розробка мобільного додатку для підготовки до ЗНО на мові програмування C#.

к.т.н., доцент Жебка В.В.

Даценко Михайло Андрійович

Розробка Back-end частини для learning-додатку «Campus» з використанням фреймворку ASP.NET Core 3.1 та шаблону Web API на мові C#

ст. викладач

Дехтяренко Олександр Русланович

К.т.н., доцент Негоденко О.В.

Івченко Дмитро Євгенович

Розробка мобільного додатку для розвитку та тестування логіки та математичних здібностей програміста мовою С#.

к.т.н.
Довженко Т.П.,

Конішевський Владислав Ігорович

Створення UI\UX для leaning-додатку «Campus» для підвищення ефективності взаємодії з кінцевим користувачем.

ст. викладач

Кононенко Ілля Віталійович

Розробка програмного забезпечення з елементами вивчення математики на основі платформи Unity та мови програмування С#.

Ст. викладач Гаманюк І.М.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.