Кафедра ІПЗ розширює горизонти співпраці з новим партнером

16:18, 15-06-2021

11 червня 2021 року було підписано угоду про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та шведською ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software. Так, кафедра Інженерії програмного забезпечення отримала нового партнера для подальшої роботи.

«Наша задача, як освітньої платформи, полягає у розвитку перспективних технологічних напрямків, залученні студентів до затребуваних професій, наданні їм можливості практикуватися на реальних проектах, здобувати такі необхідні для професійного старту навички», — коментує Анна Арутюнян, Head of Sigma Software University

Вже 18 років компанія Sigma Software надає послуги з ІТ консалтингу клієнтам у всьому світі. Понад 1300 фахівців компанії розробляють сучасні рішення для стартапів, продуктових компаній та ентерпрайзів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільній індустрії та інших.

Sigma Software використовує на своїх проектах широкий спектр технологій, в тому числі такі трендові: AR / VR, Data Science, Machine Learning, Internet of Things, Infotainment, Embedded, тощо. У регіональних R & D центрах компанії активно освоюються передові технології та підходи.

Наш новий партнер — Sigma Software приділяє особливу увагу розвитку ІТ спеціалістів, надає безліч можливостей для отримання практичного досвіду та підтримує початківців під час перших кроків у професії.