Вхід у професію DevOps-інженер

14:31, 17-10-2021

DevOps - це скорочення від Development Operations, і, насправді, це не назва професії. Це культура, методика. DevOps-рух виник в 2008 році для вирішення проблем у взаємодіях команд розробки та експлуатації. Він повинен був стати сполучною ланкою між командою розробки та командою експлуатації. Спеціалісти даного профілю постійно навчаються, вивчають і тестують нові проєкти і технології. Тому перед ними завжди постають питання: чи поліпшить дана технологія проєкт? Що краще вибрати в якості мови: Ruby, Python, Go або написати на чистих плюсах? А як здійснити зміни в продакшен, щоб не зламати працюючі системи?

Ці важливі питання були розкриті 12 жовтня 2021 року партнером кафедри Інженерія програмного забезпечення, найбільшою сервісною технологічною компанією із українським корінням – SoftServe на вебінарі "Чим займається DevOps-фахівець на проєкті та як ним стати?"

Зі Спікером Дмитром Міночкіним, SoftServe IT Academy Mentor, поговорили про таке:
- Як влаштована робота команди на реальних проєктах та яка роль DevOps у ній?
- Чому саме ця професія зараз набуває надзвичайної популярності?
- Що треба знати, щоб стати DevOps та як це можна зробити разом із SoftServe IT Academy?

Закінчилась онлайн зустріч запитаннями від студентів-магістрів, а також подарунком від компанії за найкраще запитання. Такі зустрічі цінні тим, що студенти бачать перспективу свого подальшого професійного та особистісного розвитку.
 До речі, ось посилання на сертифікований курс від компанії за напрямком DevOps: https://hubs.ly/H0Y8_MT0

Дякуємо SoftServe IT Academy за надану можливість послікуватись з професіоналом. Чекаємо на майбутні вебінари!