ІТ–конференції: генерація ідей та запал на створення нового

17:46, 17-12-2021

День IT – це живе і динамічне ком’юніті, яке допомагає інтегруватися в сучасний світ і отримувати профіт від нових технологій. Таку можливість надала найбільша в Україні профільна конференція «Synergy. IT Business & IT Education» і зібрала на єдиній платформі представників зі сторони влади, бізнесу та освітніх структур. За 7 років свого існування подія залучила понад 2300 учасників та 120 спікерів. Все це — задля обміну досвідом, визначення пріоритетних векторів розвитку IT-освіти та побудови сприятливих умов для розвитку індустрії.

Цього року конференція пройшла 16-17 грудня у змішаному форматі, організатором якої є IT Ukraine Association, а спонсорами виступили лідери ІТ сфери, і що приємно, – партнери кафедри Інженерія програмного забезпечення: Epam, SoftServe, GlobalLogic і Sigma Software.

Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров  представив дорожню карту реформування ІТ-освіти. В дискусіях «Реформа ІТ-освіти. Стратегія, плани, підходи» між керівниками ІТ-компаній, влади та керівників закладу вищої освіти велика увага приділялась питанням формування навичок ІТ у молоді, високого попиту на таланти, які мають забезпечити нові виклики на ринку праці та багато інших важливих питань.

Цілий день живого спілкування з керівниками університетських програм компаній-партнерів кафедр надав поштовх до стратегії оновлення освітньої бакалаврської програми, підвищення співпраці у рамках Дуальної освіти, важливість профорієнтації серед талановитої молоді.

Дякуємо організаторам за offline зустріч 16 грудня, онлайн тематичні воркшопи 17 грудня від партнерів заходу, теплу атмосферу і важливі настанови на майбутнє.