Запрошуємо до навчання на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

19:30, 12-05-2022

Кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності систематично проводиться профорієнтаційна робота  у середніх загальноосвітніх школах та середніх спеціальних навчальних закладах з молоддю. Головною метою профорієнтаційної роботи кафедри є сприяння усіма доступними методами посиленню конкурентоспроможності спеціальності «підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яку майбутні студенти можуть отримати, навчаючись в Державному університеті телекомунікацій за освітньо-кваліфікаційним рівнем  «бакалавр» та «магістр». Крім того, важливими завданнями профорієнтації є інформування про особливості та переваги майбутньої професії. Під час відвідувань абітурієнтам надається детальна інформація щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей, ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – це найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Переваги навчання за спеціальністю 076 “підприємництво торгівля та біржова діяльність”:

• посилено вивчається  англійська мова, що дозволяє надати студентові мовні знання на рівні В2 для проведення перемовин, впевненого та вільного спілкування;
  • викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності володіють іноземною мовою, мають сертифікати рівня В2 зі знання англійської, що дозволяє їм викладати  фахові дисципліни за вибором студента англійською на 3-4 курсах;
  • не менше 50% занять є практичними, тобто наш випускник вміє виконувати завдання та покладені на нього обов’язки  одразу після закінчення навчання в університеті

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завжди знайдуть можливість донести переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій широкому загалу шляхом постійного вдосконалення інтегрування розроблених інформаційних буклетів у простір інтернет-технологій, оновлення  сайту кафедри,  створення відповідних груп в мережевих проектах (сторінки в Facebook та Instagram), проведення дня відкритих дверей.

Наші двері завжди відчинено випускникам шкіл та молоді для надання  допомоги у власному професійному виборі, професійному самовизначенні та формуванні орієнтирів на майбутнє.

Запрошуємо на дні відкритих дверей.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність -
найсучасніша спеціальність майбутнього мільйонера!