Вступники подали вже понад 707 тисяч заяв – відслідковувати свій рейтинг тепер можна в системі «Конкурс»

13:18, 19-07-2017

Кафедра Комп’ютерної інженерії повідомляє, що На сайті www.vstup.info почала працювати система «Конкурс». З її допомогою можна переглянути перелік вступників, які подали заяви в певний виш на певну спеціальність, їхні конкурсні бали та пріоритетність заяв. Таким чином абітурієнт може відслідкувати свій рейтинг серед інших вступників та шанс на вступ до обраних ВНЗ.

Система відображає загальну кількість поданих заяв, ліцензійний обсяг прийому, обсяг державного замовлення, конкурс на держзамовлення та загальний конкурс. Також показаний розподіл заяв за пріоритетами та за конкурсним балом.

Інформація відфільтровується за регіоном, навчальним закладом, формою навчання, кваліфікаційним рівнем та спеціальністю (спеціалізацією, освітньою програмою).

Після закінчення прийняття заяв (їх подання через електронні кабінети триватиме до 18:00 26 липня) у системі також з’явиться інформація про зарахування.

За інформацією ДП «Інфоресурс», станом на ранок 18 липня створено  141 тис. 586 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 707 тис. 123 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 455 тис. 375 заяв.