Запрошуємо на навчання до Державного університету телекомунікацій

14:30, 19-07-2017

Запрошуємо на навчання до Державного університету телекомунікацій!

Людство вже не може обійтися без супутникових технологій. Супутникові телекомунікації широко застосовується в повсякденному житті. Вони забезпечують зв'язок та навігацію у любому куточку світу.

Кафедра космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Державного університету телекомунікацій є єдиною кафедрою в Україні що готує фахівців з супутникових телекомунікацій та навігаційних систем.

Завдяки інноваційній системи навчання, наш випускник має пріоритет серед випускників інших навчальних закладів споріднених спеціальностей, що надає йому можливість успішно влаштуватися на роботу та займати більш престижні та високооплачувані посади в провідних телекомунікаційних та ІТ-компаніях.

На кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat-SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій. Фахівцями кафедри в навчальному центрі компанії “Eutelsat-SA” проводиться сертифікація установників супутникового обладнання з усієї України. У центрі створюється унікальна матеріальна база з сучасного супутникового обладнання.

Якщо ви бажаєте стати фахівцем з супутникових телекомунікацій та прийняти участь у розвитку супутникових технологій, то поступайте до   Державного університету телекомунікацій на кафедру космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій  та оберіть спеціалізацію супутникові телекомунікації та навігаційні системи.