Додатковий набір на навчання на рівень бакалавра триває

11:33, 13-09-2017

Приймальна комісія Державного університету телекомунікацій завершила перший етап додаткового набору на навчання в навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання для отримання вищої освіти за контрактом на рівні магістра.

Більше 100 абітурієнтів успішно пройшли фахові випробування і, після  оголошено  наказу про зарахування, стануть студентами одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів України – Державного університету телекомунікацій.

Додатковий набір на навчання на рівень бакалавра завершується 15 вересня.

У 2017 році здійснено набір студентів більший ніж у 2013, 2014, 2015 роках разом взятих. Тільки на заочну форму навчання вже прийнято біля 600 студентів.

Такий великий попит на навчання викликаний тому, що в нашому Університеті практично реалізовано концептуально нову освітню модель, в якій враховані рекомендації роботодавців, побажання студентів, досягнення світового досвіду, що забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

Випускники нашого Університету – фахівці в напрямках інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації,  менеджменту, маркетингу, біржової діяльності користуються надзвичайним попитом на ринку праці, отримують одну із найвищих заробітних плат!