Унікальність та особливості підготовки менеджерів в ДУТ

11:17, 12-03-2018

Шановні наші абітурієнти, звертаємо Вашу увагу на наступні унікальні особливості навчання у нашому університеті за спеціальністю 073 – „Менеджментˮ.

Наш інноваційний зміст навчання передбачає, що студентів ми навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній — партнерів нашої кафедри.

Ми якісно навчаємо наших студентів не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально- матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра уклала договори з 18 компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю „Менеджментˮ.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій наших партнерів-роботодавців.

В межах навчального процесу підготовки наші студенти мають можливість отримати сертифікати компаній-партнерів кафедри менеджменту (1С – підприємство, M.E.Doc, Парус).

Тільки у нашому університеті:

1) підготовка по спеціальності „Менеджментˮ розпочинається не з третього, а з першого курсу;

2) на першому курсі для студентів майбутніх менеджерів викладається дисципліна „Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобівˮ, метою якої є надання навичок налаштування та експлуатації сучасних електронних пристроїв і гаджетів та у повній мірі використання можливостей сучасних інформаційних технологій у майбутній роботі та у повсякденному житті;

3) додатково викладаються дисципліни: на 1 курсі „Групова динаміка та комунікаціїˮ, на 2 курсі – „Ділові комунікаціїˮ, „Засади відкриття власного бізнесуˮ, на 3 курсі – „Хмарні технологіїˮ та „Штучний інтелектˮ, які спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, відкриття та успішне ведення власного бізнесу, знання перспектив розвитку інформаційних технологій, що дозволить майбутньому менеджеру йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства;

4) посиленне вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі — 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах − 20% занять за спеціальністю викладаються англійською мовою, що забезпечить можливість нашому студенту вільно володіти фаховою англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2;

5) половина усіх занять проводиться практично;

6) за тематикою кожної дисципліни проводяться зустрічі із практиками;

7) по кожній темі занять лектор в кінці лекції надає перелік питань для опрацювання студентами при самостійній підготовці до практичних занять і лабораторних занять за тематикою лекції;

8) для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі менеджменту створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення;

9) при підготовці бакалавра розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку − 25% на дисципліни загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю менеджмент;

10) дисципліни професійної підготовки розподіляються 37,5%, за спеціальністю, і 37,5% за обраною студентом спеціалізацією;

11) вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го по 8-ий семестр з метою повноцінного забезпечення оволодіння студентами професійними знаннями менеджера протягом усього терміну підготовки бакалавра;

12) проведення практик студентів організовуються та проводяться в компаніях-партнерах кафедри менеджменту.

В результаті здійснення інноваційного змісту навчання наш випускник оволодіває теоретичними знаннями виконання вимог компетенцій роботодавців і практичними уміннями і навиками їх здійснення.

Реалізація цієї амбітної концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців-менеджерів, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці.