Для тебе, абітурієнте: ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

09:14, 18-07-2018

Якщо ти бажаєш вчитися за новітньою європейською конкурентоспроможною освітньою програмою й обираєш впевнене майбутнє, це для тебе:

Освітня програма “ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ”

Найпоширеніші запитання до нас:

Що таке документознавство та інформаційна діяльність?

Документознавство – це галузь знань про документ та документообіг; принципи побудови документно-комунікаційних систем.

Інформаційна діяльність – це одержання, використання, поширення й зберігання інформації, документованої або публічно оголошуваної громадянами, юридичними особами або державою.

Хто такі документознавці та менеджери у сфері надання інформації?

Документознавці та менеджери у сфері надання інформаціїце висококваліфіковані фахівці, які керують організацією діловодства й електронного документообігу, обґрунтовують тенденції розвитку документаційних та інформаційних процесів структури управління; здійснюють інформаційно-аналітичну роботу засобами комп’ютерних технологій та мережі Інтернет.

Які перспективи працевлаштування сучасного документознавця?

Документознавці та менеджери у сфері надання інформації працюють в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів, помічниками депутатів та політичними аналітиками, керують процесами електронного урядування й електронного документообігу.

У чому полягають позитивні риси професії?

Позитивні риси професії – документознавець та менеджер у сфері надання інформації – це перший помічник керівника будь-якого рівня, захоплююче спілкування з людьми та інформацією.

Заробітна плата документознавців та менеджерів у сфері надання інформації?

Від 10 тис. грн.

Якими рисами мають володіти документознавці та менеджери у сфері надання інформації?

Аналітичне мислення, здібності в оперуванні інформацією, знання особливостей складання документа, уважність, доброзичливість, креативність.

Ці риси й навички ми сформуємо, навчимо працювати з документами; здійснювати електронний та паперовий документообіг; мислити аналітично й креативно.

Стань студентом нашої дружної команди й твори нову Українську Державу разом із нами!