Для тебе, абітурієнте: Інформаційна аналітика та звязки з громадськістю

13:05, 21-07-2018

Якщо ти бажаєш вчитися за новітньою європейською конкурентоспроможною освітньою програмою й обираєш впевнене майбутнє, це для тебе: освітня програма “ІНФОРМАЦІЙНА АНАЛІТИКА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

Найпоширеніші запитання до нас:

Що таке інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю?

Інформаційна аналітика – це процес управління інформацією, її збір та оброблення з метою отримання нових знань і створення підґрунтя для практичних дій.

Зв’язки з громадськістю – систематична послідовна діяльність компаній, фірм, установ з метою формування думки людей щодо іміджу організації, її продуктів і послуг.

Хто такі інформаційні аналітики та PR-менеджери?

Інформаційні аналітики та PR-менеджери – це фахівці, які першими знають нову інформацію, можуть спрогнозувати появу тих чи інших даних у світі, аналізують отримані факти, подають інформацію так, як вигідно конкретній державі, організації, установлюють закономірності та зв’язки між об’єктами та явищами.

Які перспективи працевлаштування?

Інформаційні аналітики та PR-менеджери можуть працювати в інформаційних та PR-агенціях, у консалтингових, інвестиційних та фінансових структурах, помічниками депутатів та політичними аналітиками.

У чому позитивні риси професії?

Запам’ятай: інформаційні аналітики й PR-менеджери завжди в курсі справ, їх діяльність найбільше впливає на розвиток і функціонування фірми, корпорації, держави в цілому.

Заробітна плата інформаційних аналітиків та PR-менеджерів?

Від 20 тис. грн.

Якими рисами мають володіти інформаційні аналітики та PR-менеджери?

Критичне та глибоке мислення, уміння аналізувати інформацію, інтуїція і креативність. Ці риси й навички ми сформуємо, навчимо мислити аналітично, швидко добирати й обробляти інформацію, послуговуватися нею, говорити грамотно та переконливо.

Стань студентом нашої дружної команди й твори нову Українську Державу разом із нами!