Абітурієнти 2019! Розпочалась реєстрація на ЗНО!

09:58, 05-02-2019

З 5 лютого в Україні розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 25 березня. Загалом, у 2019 році очікується, що зовнішнє незалежне тестування пройдуть випускники шкіл, ПТУ, коледжів, вищих учбових закладів. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Основна сесія ЗНО у 2019 році пройде з 21 травня до 13 червня.

До  уваги  бакалаврів!

Умови прийому  на навчання до Державного університету телекомунікацій для здобуття  освітнього  рівня «Магістр».

Вступ на навчання на спеціальності:

• Комп’ютерна інженерія»,
  • «Кібербезпека»,
  • «Менеджмент»,
  • «Маркетинг»,
  • «Соціологія»,
  • «Публічне управління та адміністрування»
  • «Інженерія  програмного  забезпечення»

Здійснюється за результатами ЗНО з англійської  мови та  фахового іспиту (фаховий іспит здається в Університеті).

Вступ на навчання на спеціальності:

• «Телекомунікації  та  радіотехніка»

Здійснюється за результатами іспиту з англійської мови та фахового іспиту (іспити здаються в  Університеті).

Якщо Ви плануєте у 2019 році продовжити навчання у магістратурі, Вам необхідно зареєструватись для участі у ЗНО! Навіть, якщо Ви ще не прийняли остаточного рішення, радимо зареєструватись для участі у ЗНО, тому, що 25 березня ц. р. реєстрація закінчується.

Вартість навчання – 8-10 тис. грн. на рік, можлива помісячна оплата.

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ - ЗАВІТАЙ ДО НАС!