Укр.   Рус.   Eng.

Вступ 2019: 13 травня 2019 року починається реєстрація для складання ЗНО з англійської мови

Якщо Ви плануєте у 2019 році продовжити  навчання у магістратурі, Вам необхідно зареєструватись для участі у ЗНО!

У 2019 році, згідно рішення Міністерства освіти і науки України, змінено Умови прийому на навчання до Державного університету телекомунікацій для здобуття освітнього рівня «Магістр».

Вступ на навчання на спеціальності «Комп’ютерна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Менеджмент», «Маркетинг», «Соціологія», «Публічне управління та адміністрування» здійснюється за результатами ЗНО з англійської мови та фахового іспиту (фаховий іспит здається в Університеті).

Реєстрація для складання  ЗНО  з  англійської  мови  проводиться з  13 травня  до  18 год. по 03 червня 2019 року.

Складання  ЗНО  з  англійської  мови  -  02 липня 2019 року.

Вступ  на навчання на спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» здійснюється за результатами іспиту з англійської мови та фахового іспиту (іспити здаються в Університеті).

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено на міжнародних виставках: «Освіта і кар’єра» та «Освіта та кар’єра – День студента 2018», що були організовані та поведені у 2018 році за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Державний університет телекомунікацій був двічі удостоєний почесного звання:

  • «Лідер вищої освіти України 2018» та отримав нагороди у таких номінаціях:
  • «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

Щоденно сайт Університету www.dut.edu.ua відвідують більше 2 тисяч користувачів.

Завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники закінчують Університет висококваліфікованими спеціалістами, які мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців.

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ – ЗАВІТАЙ ДО НАС!

Оцініть новину:
6

Читайте також

Вимоги до соціолога сьогоднішнього і завтрашнього дня постійно зростають. Разом з тим зростають можливості, престиж і незамінність соціолога на ринку ..
З 2019/2020 навчального року кафедрою публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій для студентів 4 курсу спеціальності 281 &l..
Ви - щасливий володар атестата загальноосвітньої школи або диплому Молодшого спеціаліста, але поки не визначилися зі своїм майбутнім? Термін подачі за..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Абітурієнту

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!


Переглядів: 2 433
^