Вибір абітурієнтів - 2019!

11:07, 21-03-2019

Підвищений інтерес абітурієнтів 2019 року до навчання у Державному університеті телекомунікацій пояснюється тим, що завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці.

Саме наш Університет готує фахівців за всім переліком спеціальностей у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації, які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Найвищі заробітні плати отримують працівники саме нашої сфери.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн –на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

До викладання професійних дисциплін залучаються спеціалісти провідних компаній на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій, навчання проводиться в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених найсучаснішим новітнім обладнанням від компаній Huawei, Juniper Networks, Cisco, IBM, Ericsson, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, МТС, Київстар, Укртелеком та інших.

Під час навчання студенти мають змогу отримати у тестовому центрі мережі Pearson VUE, створеному у Державному університеті телекомунікацій, міжнародні сертифікати, які підтверджують отримання практичних умінь і навичок з роботи на новітньому телекомунікаційному обладнанні і його обслуговуванню, розробленні програмного забезпечення та надають право працювати у 175 країнах світу.

Щоденно сайт Університету www.dut.edu.ua відвідують біля 2,5 тисяч користувачів.

Запрошуємо Вас на навчання до найперспективнішого Університету сьогодення!

ЗА НАМИ МАЙБУТНЄ!