До уваги випускників шкіл та ліцеїв

08:48, 12-04-2019

Шановний абітурієнте!

На ринку праці стрімко набуває популярності нова ІТ спеціальність  - 124 «Системний аналіз».

Жодне підприємство не може успішно розвиватися без постійного аналізу стану справ в компанії та системного планування його розвитку. У найближчій перспективі інформаційні технології мають забезпечувати для підприємств прийняття рішень на основі обробки великих обсягів накопичених даних. Для розробки і супроводу таких систем потрібні фахівці з широкою підготовкою та глибокими знаннями в галузі програмування, аналізу даних, економіки, штучного інтелекту.

Фахівці з системного аналізу проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують та підтримують роботу інформаційних систем. Саме таких фахівців, які поєднують ґрунтовні знання з розробки та використання інформаційних технологій з умінням глибокого аналізу роботи підприємств, не вистачає на ринку праці України. Тому робоче місце Вам буде гарантоване, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі.

Підготовку фахівців з системного аналізу здійснює Державний університет телекомунікацій, перевагами навчання в якому є:

• ми вчимо тому, що реально потребують роботодавці України, країн ЄС та США;
  • після закінчення навчання Ви будете добре підготовленим спеціалістом в галузі інформаційних технологій, а не «чистим теоретиком», бо в нас на вивчення ІТ дисциплін відведено 75% часу;
  • ви опануєте сучасні підходи до аналізу бізнес-процесів та створення інформаційних систем, управління проектами, технології Big Data, блокчейну, штучного інтелекту та інші;
  • ІТ підготовка починається вже з І курсу, більше половини занять проводиться практично з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення;
  • практика студентів проводиться в провідних ІТ – компаніях;
  • ви отримаєте посилену підготовку з англійської мови;
  • зі знаннями, отриманими в ДУТ, робоче місце Вам буде гарантоване, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі.

Студенти спеціальності «Системний аналіз» вивчають:

• програмування і тестування;
  • комп’ютерні системи та мережі;
  • розробку інтернет-технологій;
  • бази даних та знань;
  • аналіз даних і системи підтримки прийняття рішень;
  • економіку підприємств, облік та логістику;
  • проектування та впровадження інформаційних систем;
  • менеджмент проектів;
  • ділові комунікації та управління персоналом.

За час навчання студенти спеціальності можуть отримати сертифікати провідних IT-компаній світу, серед яких ІВМ, Hewlett Packard, Cisco, InterSystems Cache.

Сертифікація дозволяє студентам здобувати знання та компетенції, необхідні для швидкого працевлаштування на престижні IT-посади у вказаних компаніях-вендорах, мінімізуючи час на навчання навичкам, потрібним для роботи на обраній посаді, маючи тим самим конкурентну перевагу порівняно з іншими кандидатами на цю посаду.

Перелік конкурсних предметів для вступу у сертифікаті ЗНО:

1. українська мова;

2. математика;

3. іноземна мова або фізика (для вступу за вибором на бюджет чи контракт), історія України або географія (для вступу виключно на контракт).

Для вступу на місця державного замовлення в якості третього предмета необхідно скласти ЗНО з іноземної мови або фізики, а для вступу на контракт можна скласти ЗНО на вибір з іноземної мови, фізики, історії України або географії.

Обсяг державного замовлення – 10 осіб на денній формі навчання.

Вартість навчання за семестр – 6950 грн. на денній формі навчання, 4250 грн. на заочній формі навчання. Можлива помісячна оплата.

Більш детальну інформацію про спеціальність «Системний аналіз» та особливості навчання в Державному університеті телекомунікацій можна отримати за посиланням.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.