Підготовчі курси і ЗНО: Математика – 2019

14:10, 08-11-2019

З 1 жовтня 2019 року почали працювати Підготовчі курси до ЗНО з математики, метою яких є підготовка майбутніх абітурієнтів до ЗНО та до успішного навчання в нашому Університеті. Цього року заняття на 8-місячних курсах тривають уже мiсяць. Заняття з дисципліни «Математика»  проводить доцент кафедри вищоï математики, кандидат фiзико-математичних наук, доцент Замрiй I. В.

Навчання на курсах надає додаткові бали при вcтупі на певні спеціальності у ДУТi. Кількість доданих балів визначається результатами підсумкових робіт. Переважна більшість слухачів курсів, після успішного складання ЗНО, стає студентами Державного Університету Телекомунiкацiй.

Тож запрошуємо всіх бажаючих навчатися у Державному університеті телекомунікацій на курси пiдготовки до ЗНО з математики, оскiльки ще триває набiр на 6-мiсячнi курси.

Будемо раді бачити Вас нашими студентами у наступному навчальному році!!!